TEKNOFEST’te Ulaşım BinBin’le Sağlanıyor

Kısa mesafeli yolculuklarda çevreci ve pratik bir ulaşım alternatifi sunan BinBin, İstanbul’da başlayan dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’te, görevli ekiplerin ve Turkcell ekibinin alan içerisindeki ulaşım ihtiyacına çözüm oluyor.

27 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek etkinlikte, BinBin standına uğrayan teknoloji severleri ise sürpriz hediyeler bekliyor.

Mikromobilite alanında teknoloji üreten, çevreci ve pratik ulaşım çözümleri sunan teknoloji şirketi BinBin, Türkiye’den binlerce teknoloji meraklısının akın ettiği TEKNOFEST heyecanına bir kez daha ortak oluyor. Geçtiğimiz yıl etkinliğe katılan tüm katılımcılara ücretsiz ve güvenli ulaşım sağlayan BinBin, 1 Mayıs’a kadar Atatürk Havalimanı’nda sürecek etkinliklerde görevli ekiplerin ihtiyacını karşılamak için alanlarda yer alıyor. Havalimanındaki etkinliklerde görevli ekiplere ücretsiz olarak e-scooter hizmeti sunan BinBin, ayrıca standında da teknoloji severlere pek çok sürpriz hediye sunuyor.

“TEKNOFEST ekibi BinBin ile güvende” 

BinBin CEO’su Kadir Abdik, ülkemizde milli teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik öneme sahip kurum ve kuruluşların paydaşlığında düzenlenen TEKNOFEST’te bu yıl da yer almaktan gurur duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Başta ülkemiz olmak üzere dünya çapında sunduğumuz sürdürülebilir mikromobilite ulaşım çözümlerini TEKNOFEST gibi gençleri bilim ve teknolojiyle buluşturan böylesine kıymetli bir etkinlikte büyük emekler vererek görev alan ekipler için sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yılki hizmetimizle hem festival ekiplerinin hem de kıymetli Turkcell ekibinin TEKNOFEST heyecanına ortak oluyor hem de BinBin ile konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyoruz. Ayrıca etkinliğe katılan ziyaretçilerin de BinBin keyfini sürmesine olanak sağlıyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*