QTerminals Antalya’dan kız çocukları için LİDAV’a destek

LİDAV’ın kız çocuklarının eğitimi ve meslek edinmeleri için oluşturduğu yardım fonuna destek veren ilk firma QTerminals Antalya oldu

QTerminals Antalya, sosyal sorumluluk projelerine desteklerini sürdürüyor. 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketinde, ilk günden beri depremzedelerin yanında olan QTerminals Antalya, yardımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ramazan ayında, Liman-İş Sendikası işbirliği ile depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için ramazan kolisi desteğinde bulunan QTerminals Antalya, kız çocuklarının eğitimi ve meslek edinmeleri için LİDAV’ın (Liman İşçileri Eğitim ve Dayanışma Vakfı) oluşturacağı yardım fonuna destek veren ilk firma oldu. 

QTerminals Antalya, kız çocuklarının eğitimi, meslek edinmeleri ve toplumsal cinsiyet eşitliği fikrinin güçlendirilmesi amacıyla sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya devam ediyor. 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketinde, afet bölgesinde yaşayanlara ilk günden beri destek veren QTerminals Antalya, ramazanda Liman-İş Sendikası işbirliği ile depremzedelere ramazan kolisi yolladı. LİDAV’ın yardım fonuna destek veren ilk firma olma özelliği taşıyan QTerminals Antalya, kız çocuklarının eğitim ihtiyaçlarını karşılayıp meslek sahibi olmalarına katkı sağlayacak. 

QTerminals Antalya kadınların ekonomik bağımsızlığını kazanmasını amaçlıyor

QTerminals Antalya Genel Müdürü Özgür Sert, LİDAV ile güçlerini birleştirdiklerine vurgu yaparak “QTerminals Antalya olarak LİDAV ile birlikte başta kız çocukları olmak üzere, gençlerimizin eğitim hayatlarını desteklemek üzere sosyal projeler oluşturmak istiyoruz. Destek olduğumuz projelerle, kız çocuklarımızın üniversite eğitimleri de dâhil olmak üzere burs almalarını amaçlıyoruz. LİDAV’ın kız çocuklarının eğitim ihtiyaçlarının karşılaması ve nitelikli kadın istihdamına biz de destek vererek toplumsal farkındalık bilincinin gelişmesine de katkı sağlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*