Pivony Ekibi, Women in Tech Küresel Konferansı 2023’te 100.000 Kadınla Bir Arada!

Türkiye’nin önde gelen şirketleriyle işbirliği içerisinde olan Pivony Tüketici Zekası Analitiği Platformu’nun Kurucu Ortağı Rihab Rahali ve değerli ekip üyeleri Afra Yıldırım, Ece Sanan ve Begüm Küçük ile  9-12 Mayıs tarihleri arasında Women in Tech Küresel Konferansı 2023’e katılmaya hazırlanıyor.

WomenTech Network’ün ev sahipliğinde düzenlenen bu yılki konferans, teknoloji liderliği ve inovasyonu, kariyer gelişimi ve geleceğin birlikte nasıl şekillendirilebileceği konularını tartışmak üzere dünyanın her yerinden 100.000 kadını bir araya getirecek.

Pivony ekibi bu konferasta ilham verici konuşmalara ve ilgi çekici panellere katılacak, teknik atölye çalışmaları ve sanal yüz yüze ağ oturumları ile sektörün önemli isimlerine erişebilecek.

Pivony’nin kurucu ortağı ve WomenTech Network Elçisi Rihab Rahali konferansa katılmaktan duyduğu mutluluğu şu sözlerle ifade etti: “Bu konferansa katılan ekibimizdeki harika kadınlarla gurur duyuyorum! Pozitif değişimi yönlendirmeyi ve çeşitlilik, kapsayıcılık ve aidiyet kültürlerini geliştirmeyi misyon edinen benzer düşüncelere sahip kadınlarla bağlantı kurmayı dört gözle bekliyoruz. Böyle harika bir etkinliğin parçası olduğumuz için ekibimi tebrik ederim!” 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*