CHP Tekirdağ Milletvekili Sema Kırkoyun Kinet ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 29 Nisan 2023 Cumartesi günü Malkara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Malkara İlçe Teşkilatı Üyeleri ve partililer yer aldı.

Mahalle ziyaretleri kapsamında gerçekleştirilen ziyaretlerde, ilk olarak Sağlamtaş Mahallesi’nde kurulan pazar yerinde vatandaşlarla bir araya geldiler. Pazar yerindeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden CHP Tekirdağ Milletvekili Sema Kırkoyun Kinet ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, daha sonra Çınarlıdere, Emirali, Aksakal, Kavakçeşme, Alaybey ve Çavuşköy mahallelerini ziyaret ettiler. Ziyaretler sırasında 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

Ziyaretler sırasında CHP Tekirdağ Milletvekili Sema Kırkoyun Kinet, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekiler, bölgenin sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri ve yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Mahalle ziyaretlerinin ardından CHP Tekirdağ Milletvekili Sema Kırkoyun Kinet ve beraberindeki protokol üyeleri Malkara Atatürkçü Düşünce Derneği Malkara Şubesi Başkanı Lerzan Baykal ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşlar, CHP Tekirdağ Milletvekili Sema Kırkoyun Kinet, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindeki protokol üyelerini aralarında görmekten mutluluk duyduklarını ifade edip, kendilerine yönelik gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, seçimlerde başarılar dilediler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*