CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, 25 Nisan 2023 Salı günü Malkara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında, CHP Malkara İlçe Başkanlığı, Yaylagöne, Haliç, Sarıpolat, Izgar, Kadıköy, Gözsüz ve Karacahalil Mahallelerini ziyaret eden CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’e, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Demokrat Parti İlçe Başkanı Efrahim Çelik, Deva Partisi İlçe Başkanı Filiz Yıldırım Özcan, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Malkara İlçe Teşkilatı Üyeleri ve partililer eşlik etti.

Ziyaretlerde mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyen CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer; “İlçe örgütlerimizle Tekirdağımızı adım adım gezmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımıza 13. Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Malkara için Tekirdağ için Türkiye için çalışmalara devam edeceğiz.

Sana Söz yine baharlar gelecek, Malkara hakkını alacak, Tekirdağ hakkını alacak!  Vatandaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz” diyerek Malkaralı vatandaşlara kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Mahalle sakinleri ise CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’i ve beraberindeki protokol üyelerini aralarında görmekten mutluluk duyduklarını belirtip kendilerine çalışmalarında başarılar dilediler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*