Başkan Kocaman Keşkek Dağıttı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ramazan Bayramı namazını Nusretiye Camii’nde kıldıktan sonra keşkek dağıttı.

 

Ramazan Bayramı’nda Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, bayram namazında hemşehrileriyle bir araya gelerek , ilk bayramlaşmasını Nusretiye Camii’nda bayram namazı sonrasında yaptı. Belediye Başkanı Kocaman, hemşehrileriyle bayramlaşması sonrasında İbrikdere Mahallesi’ndeki geleneksel bayram keşkeği etkinliğine katıldı.

 

KEŞKEK BULUŞMASI

Her yıl Ramazan Bayramı’nda Kartepe İbrikdere Muhtarlığı tarafından düzenlenen geleneksel keşkek ikramı 57’nci Alay Parkı içerisinde geniş bir katılımla gerçekleşti. Ramazan Bayramı namazı çıkışı, arife gününden itibaren kaynamaya başlayan keşkek kazanları açılarak ikram edildi.

 

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın katıldığı keşkek ikramı renkli görüntülere sahne oldu. İbrikdere Mahalle Muhtarı Kadem Demir etkinlikte konukların bayramını tebrik ederek katılımlarından ve desteklerinden dolayı Başkan Mustafa Kocaman’a teşekkür etti.

 

BAYRAMLAŞIP KUCAKLAŞTIK

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “İbrikdere Mahallemize özgü bir Ramazan Bayramı geleneği olan “Keşkek İkramı” programında hemşehrilerimizle bayramlaşıp kucaklaştık. Bayramlar, her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, kucaklaşmanın yaşandığı, rahmet ve şefkat dolu günlerdir. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*