Aksigorta’dan Sürdürülebilir Ulaşıma Teminat: Citroën Ami Kasko

Sürdürülebilir çözümleri destekleyici ürün ve hizmetler sunan Aksigorta, bu vizyona yönelik yeni bir sigorta ürünü hayata geçirdi. Elektrikli araç Citroën Ami için yeni bir kasko ürünü sunan Aksigorta, bu ürünün teminat seçeneklerinde sunduğu 3. Şahıs Mali Mesuliyet güvencesi ile benzerlerinden ayrıştırıcı bir konuma ulaşıyor.

Sürdürülebilir bir yaşam için yeni nesil çözümler sunan Aksigorta, bu vizyonu destekleyen ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor. Elektrikli araç Citroën Ami için yeni bir kasko ürünü geliştiren Aksigorta, ürün özelinde sunduğu geniş teminat kapsamının yanında eklediği 50.000 TL tutarındaki 3. Şahıs Mali Mesuliyet güvencesi ile Citroën Ami’ye yönelik diğer elektrikli araç sigortalarından ayrışıyor.

Sürdürülebilirliğe katkı sağlayacak çözümleri desteklemeye devam edeceklerini belirten Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen; “Ürün ve hizmet döngüsünü çevresel ve sosyal etki odaklı bakış açısı ile ele alıyor; sürdürülebilirliğe yatırımlarla katkı sağlıyor ve paydaşlarımız için değer üretmeye devam ediyoruz. Mobilitenin artmasıyla elektrikli micromobilite araçlarına artan talepten son derece memnun olmakla birlikte, bu talepten doğacak ihtiyaç ve beklentilere yönelik ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Son olarak yeni nesil elektrikli araç Citroën Ami için geliştirmiş olduğumuz kasko ürünü ile sürdürülebilir bir yaşamı güvence altına almak adına sunduğumuz ürün ve hizmetlere bir yenisini ekledik. Düşük karbonlu ve paydaşı odağa alan ekonomik büyümeyi desteklemek için olumlu etki yaratmaya aracı olacak ürün ve hizmetlere odaklanmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Citroën Türkiye Genel Müdürü Selen Alkım konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Citroën olarak sürdürülebilir bireysel mobilitede öncü olma vizyonumuzu dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sürdürüyoruz. 2022 yılında pazara sunduğumuz Citroën Ami modelimiz, bu anlamda önemli bir kilometre taşı oldu. Aksigorta’nın Citroën Ami’ye özel olarak hazırladığı kasko imkanlarıyla, sürdürülebilir mobilitenin simgelerinden Ami modelimizin yaygınlığını artırıyor, tüketicilerin elektrikli araçlara ulaşımını kolaylaştırıyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*